14 січ. 2020

ЩЕДРІВОЧКА

Збереження народних звичаїв і традицій – це одна із складових патріотичного виховання підростаючого покоління українців.
27 груд. 2019

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ

Новорічне свято і діти і дорослі завжди чекають з радістю і сподіваннями на чудеса.
19 груд. 2019

МИКОЛАЙ, ДО ДІТОК ЗАВІТАЙ

День Святого Миколая улюблене свято всіх дітей, бо вірити в казку, диво, радість – це благодійний вплив на розвиток кожної дитинки.
18 груд. 2019

СТОРІТЕЛІНГ У ДІЇ

Педагоги нашого закладу постійно вивчають і впроваджують новітні технології, методики та прийоми розвитку мовлення дітей.
13 груд. 2019

ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ З ЕВАКУАЦІЇ

Безпека життєдіяльності збереження життя і здоров’я дітей - одне з найголовніших завдань у роботі закладу дошкільної освіти.
5 груд. 2019

ПРАКТИКУМ «МИСТЕЦТВО СТОРІТЕЛІНГУ»

Розповідь — ключовий прийом у роботі вихо¬вателя, Ми постійно розказуємо дітям різні оповідки, казки, придумуємо власні сюжети, опи-суємо події з життя, подаємо пізнавальну інфор¬мацію...
21 лист. 2019

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Відповідно до плану роботи на рік у нашому закладі відбувся День відкритих дверей «Партнерство і взаємодія», коли батьки мали змогу більш детально знайомитись з роботою всіх служб закладу.
8 лист. 2019

«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Відповідно до плану роботи ЗДО на 2019/2020 навчальний рік, з метою виконання завдань програми з патріотичного виховання дітей дошкільного віку
5 лист. 2019

МЕТОДИЧНИЙ КВЕСТ

Враховуючи важливість і значущість розвитку мовлення для подальшого становлення особистості дитини та спираючись на здобутий досвід по впровадженню квес-технології, вихователь-методист Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» Білоус Л.С. підготувала і провела з педагогічними працівниками методичний квест «Розвиток образного мовлення дітей старшого дошкільного віку».
29 жовт. 2019

ПРОФСПІЛКОВІ ЗВІТНІ ЗБОРИ

Як і щорічно профспілкова організація звітувала про свою роботу за рік.